Kurumsal

ARMSTO HAKKINDA

Kuzu Grup’un bir girişimi olan ARMSTO, ilk aşamada Türk savunma ve havacılık sektörünün, yakın bir gelecekte ise dünya genelindeki kullanıcıların konnektör ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktı.

Bireylere bağımlı olmayan güçlü kurumsal yapımız, yetkin Ar-Ge ve üretim ekiplerimiz, geniş ürün ailemiz, modern tesisimiz ve yüksek üretim kapasitemizle, konnektör alanında oyunun kurallarını değiştiriyoruz.

ARMSTO KURUCUSU VEFA KUZU
ARMSTO KURUCUSU VEFA KUZU’NUN MESAJI

ARMSTO olarak, Türk savunma ve havacılık sektörüne, kalite konusunda uluslararası alanda rekabette geride kalmayan, hatta onları da geçen ürünleri, hem çok daha kısa teslimat sürelerinde hem de daha maliyet-etkin bir şekilde teslim etme hedefiyle yola çıktık.

Bu yolda da ilk durağımız, Türkiye’nin konnektör ithal etme ihtiyacı duymayan bir noktaya erişmesi olacak. Bu durağa vardığımızda, savunma ve havacılık sanayimiz; konnektör alanında gizli ya da açık ambargolardan etkilenmeyen, ihracat kontrolüne tabi olmayan platform ve sistemler sunabilen ve teslimat süreleri ve maliyet gibi konularda rekabetin önüne geçen bir noktaya ulaşacak.

Çıktığımız yoldaki ikinci durağımız ise Türkiye’den dünyaya konnektör ihraç eder hale gelmek olacak. Bunun için yatırımlarımızı ve iş geliştirme faaliyetlerimizi şimdiden planladık ve başlattık. Hedefimiz, 2028’e kadar ARMSTO’nun yıllık 200 milyon dolar ciro yapan bir şirket olması.

MİSYONUMUZ

ARMSTO, savunma ve havacılık sanayisinde kullanılan ve gelecekte de ihtiyaç duyulacak tüm konnektörleri, Ar-Ge ve tasarım aşamasından seri üretimine kadar yüzde 100 yerli ve milli olarak üretmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve sektör paydaşlarına, en yüksek kalitede, uygun maliyette ve tam zamanında sunmayı amaç edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Sadece Türkiye’nin değil, dost ve müttefik ülkelerin de konnektör ihtiyacını karşılayan, küresel bir tedarikçi olmaktır. Mühendisliği de ürünleri kadar yerli ve milli olan ARMSTO’yu, günümüz ve geleceğin ihtiyaçlarına uygun konnektörler üretmekle kalmayan, taahhüt ettiği sürekli iyileştirme politikasıyla, geleceğin konnektör standartlarına da etki eden bir marka konumuna ulaştırmaktır.

TESİSLER VE ALTYAPILAR

Hizmetlerimizi, ASO 2. OSB’de yer alan, 5.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamızda veriyoruz.

tesisler